TR: +90 534 728 99 99
BY: +375 25 925 08 86

Minsk Kiralık Ev

Minsk Kiralık Ev


 

                                                                            Minsk Kiralık Ev

Beyaz Rusya Cumhuriyeti başkent Minsk şehirinin en merkezi bölgelerinde aylık ev kiraları 500 Dolar ile 800 dolar arasında bulunmaktadır. Minsk merkez şartınız yoksa; merkeze metro veya otobüs ile 15 dakikalık mesafelerde 250 Dolar ile 350 Dolar aralığında eşyalı aylık daire kiralama imkanıda bulunmaktadır.

Aylık ev kiralama haricinde minsk şehir merkezinde; (günlük, haftalık) ev kiralamanız da mümkündür.

Belarus (Beyaz Rusya) Cumhuriyetinde evler genellikle 1+1 ya da 2+1 şeklinde ve tamamı mobilyalı olup; evine göre; ev sahibinin evine yaptırdığı tadilata göre eski ya da yeni olabilmektedir.

Belarus ( Beyaz Rusya) başkent Minsk şehirinde ki apart evlerin; kiralık dairelerin tamamında internet erişimi (wifi), çamaşır makinesi, mikro dalga fırın , buzdolabı , ütü , ütü masası , televizyon , ev sahibi tarafından daha önceden planlanıp ev içi zorunlu yeme, içme alternatifleri; mutfat ürünleri marketlerden satın alınmış ; kiralayacağınız apart evin buzdolabında hazır bir şekilde muhafaza edilmektedir.

Belarus başkent Minsk’te kısa süreli konaklamalarda ev kiralamak otel konaklamalarda daha makul ; ekonomik maliyetli olması ; bunun dışında konforlu ; ve daha ferah ; rahat olmaları bakımından tercih edilebilmektedir.

Beyaz Rusya Başkent Minsk’te ev kiraları 50 $ ile başlayan makul  konaklama ücretleri– 259 $ arası değişmektedir. 

Kısa dönem 3- 4 günlük ev tutulmak istenir ise ; ev sahipleri tarafından belirlenmis olan ucret te indirim yapılmamakta; en az 7 gece konaklama yapılmaya karar verilir ise ev sahibi taraından uygun makul bir seviyede ortak bir noktada anlaşılmaktadır.

Belarus baskent Minsk etrafında ev kiralamak isteyenlerin en az 5 gün önceden veya daha önceden tarafımızla iletişime geçmeniz durumunda en kısa süre zarfında istediginiz şekilde sonuca ulaştırılmaktadır.