TR: +90 534 728 99 99
BY: +375 44 724 99 99

Hakkımızda

                                                     Minsk Rusça Kursu / Hakkımızda

T.C'de Marka Tescilli; Minsk Rusça Kursu Resmi Site.

Adım Adım Yurt Dışında Eğitim:

Adım 1: Ön Görüşmeler ve Danışmanlık: 

Danışmanlarımız profesyonelce , öğrencinin eğitim durumu, dil (Lisan) seviyesi, ihtiyaçları ve kariyer hedeflerine göre öğrenci analizi yapmaktadırlar. 

Öğrencinin dil, yaz okulu, sertifika, üniversite lisans eğitimi , yüksek lisans, master, doktora vs programların hangisine uygun olduğu tespit edilir.

Eğitim alınmak istenen vize koşulları değerlendirilir ve öğrencinin vize analizi yapılır.

Öğrencinin bütçe analizi yapılır, ihtiyaç ve bütçesine en uygun program seçilir. Bazı programlar için özel indirim olanaklarından öğrencinin yararlanıp yararlanamayacağı tespit edilir.

Öğrencinin dil, sertifika, lisans, yüksek lisans programlarına ne zaman başlayabileceği vize, mali durum, öğrencinin durumu, üniversitelerin kabul kriterlerine göre tespit edilir. Üniversite lisans, ve yüksek lisans başvurusu yapan öğrencilerin not ortalaması, referansları, sınav sonuçları veya sınav günleri tespit edilir.

Adım 2 : Karar aşaması :

İlk görüşmelerde elde edilen veriler ışığında üniversiteler ve programlar üzerinde karşılaştırmalı analizler yapılır. En uygun olanları listelenir.

Üniversitelerin internet siteleri ve broşürler incelenir, gerekirse bazı ayrıntılar için Üniversiteler ile hemen irtibata geçilir bilgiler alınır ve çok kapsamlı ve son değerlendirme sonucu öğrenciye en uygun Üniversite birlikte karar verilir. 

(Üniversite Lisans, Yüksek Lisans, Rusça Kursu için bir kaç farklı Üniversiteye başvuru yapılabilir ) ve kursun detayları, maliyetleri tespit edilir. Seçilecek olan programın maliyetleri tek tek yazılarak net rakamlar ortya çıkarılır.

Adım 3 : Kayıt Aşaması :

Profesyonel Danışmanlarımızın desteği ile anlaşmalı olduğumuz Üniversitelerce hazırlanmış ve tarafımıza gönderilmiş olan Öğrenci Eğitim Vize başvuru formları istenilen şekilde tamamlanıp ; Belarus Tarafı Profesyonel ekibimize iletilir. Başvuru formunun eksiksiz, hatasız ve anlaşılır şekilde doldurulması çok önemlidir.

Adım 4 : Gidiş İçin Son Kontroller :

Konaklaması aile yanında veya Öğrenci Yurdunda olcaklar mutlaka gidişten 1 gün önce aileye telefon ie varış saatlerini bildirilmelidir. 

Valizlerin hazırlığı, Valiz kilo kurallarına uygunluk yanınızda götürmeniz gereken eşyalar ve götürmemeniz gerekenler nelerdir?

Dış hatlar uçuşu için; hareket saatinden en az 2 saat önce havalimanında olunuz. Online Check İn işlemi yaparsanız dilediğiniz koltuğu seçebilirsiniz. Danışmanlarımız bu konuda yardımcı olmaktadırlar. 

Ülkeye girdiğinizde Gümrük girişinde pasaport kontrolü yapılır ve size niçin geldiğiniz ve ne kadar süre kalacağınıza dair sorular sorulabilir. Mutlaka Goobye Pack yanınızda olsun ve istenildiği takdirde evraklarınızı gösteriniz. 

2 saat 20 dakikalık İstanbul - Minsk seferi sonunda Belarus Cumhuriyeti Minsk Uluslar Arası Havalimanına vardığınızda; Pasaport kotrolü sonrasında çıkışta sizi karşılayacak olan Profesyonel Belarus Ofisi yetkili iş arkadaşımız Oya Hanım karşılayacak ; akabinde Rusça Kursu süresince sürekli danışmanlık hizmeti desteğini sürdürmekle yükümlüdür.

Minsk Rusça Kursu ve Üniversite eğitimi adına danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Minsk Rusça Kursu süreleri program gereğince en az 1 ay, en fazla ise 10 ay süreli olarak organize edilmektedir. 

Hizmet verdiğimiz alanlar:

  • Rusça Hazırlık Eğitimi 
  • Yüksek Lisans
  • Master - Doktora Programları 
  • Minsk Rusça Kursu

                                                                                  Misyonumuz

Minsk Rusça Kursu olarak Beyaz Rusya´da eğitim alanında hizmet ve yenilikler üreterek ve öğrencilere eğitim alanında ki sorunlara çözüm bulmak.

Minsk Rusça Kursu hedef kitlesi : Beyaz Rusya´da üniversite eğitimi ve Minsk Rusça Kursu programına katılmak isteyen öğrencilerdir. 

Minsk Rusça Kursu ana faaliyet alanı : Beyaz Rusya´da eğitim - öğretimle alakalı güncel gelişmeleri derleyip öğrencilerimize aktararak en iyi şekilde danışmanlık hizmeti vermek.

Minsk Rusça Kursu varlık gerekçesi : Company Sevindik, her zaman değişimlere adapte olabilen, sürekli olarak kendini yenileyebilen ileri teknolojiye aşina ve bakış zenginliğine sahip ekip halinde çalışabilen bir kurumdur. 

Company Sevindik

Beyaz Rusya Minsk