TR: +90 534 728 99 99
BY: +375 25 925 08 86

Hakkımızda

                                                                               Hakkımızda

Geleceğini şimdiden planlamak isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Günümüzde yalnızca üniversite eğitimi almak rahat bir kariyer için yeterli değildir. Dünya’nın küreselleşmesi ile beraber iki hatta üç dil bilmek bir zorunluluk haline gelmiştir. Kaliteli ve kapsamlı bir dil eğitimini ancak o dilin konuşulduğu yerde alabilirsiniz. Dünya genelinde İngilizce dilinden sonra en çok konuşulan dil Rusçadır. Dünyada etkin bir rol oynayan Rusçayı en iyi şekilde öğrenmeniz için sizlere danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri

Dil eğitimi almak günümüzde en önemli kariyer donanımlarından biridir. Ülkemizde dil kursu veren birçok kurum vardır. Ancak eğitimin o dilin konuşulduğu ülkede deneyimli eğitmenler tarafından alınması o dilin daha iyi öğrenilmesinde daha çok etkilidir. Beyaz Rusya yani Belarus’ta Rusça dil eğitimi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli danışmanlar eşliğinde verdiğimiz hizmetler kapsamında, Beyaz Rusya’nın en iyi eğitim kurumlarında öğrenim görebiliyorsunuz.

Ekonomik ve Güvenilir Eğitim Fırsatları

Sektörde köklü bir yer edinmiş olan kurumumuz, siz değerli öğrencilerimize Beyaz Rusya’da eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Yalnızca Rusça dil kursuna katılmak isteyenler için herhangi bir şart bulunmamaktadır. İstekleriniz doğrultusunda sizlere en uygun ve kaliteli Rusça kurs programı düzenliyoruz.

Beyaz Rusya’da üniversite ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyenlere de çok ekonomik avantajlar sunuyoruz. Beyaz Rusya’nın en köklü üniversitelerinde kapsamlı ve etkin eğitim almanızı sağlıyoruz. Türkiye’nin Rusya ile olan ticari ilişkilerinin artması ile beraber Rusça diline ve Rusça dil bilen personele verilen değer artmıştır.

Sizler de fırsatları avantaja çevirmek istiyorsanız, Beyaz Rusya’da eğitim seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamında siz değerli öğrencilerimizin okul seçimi, okul kaydı, vize işlemleri, ulaşım ve konaklama seçenekleri gibi her türlü işlemini sizler adına seyahatiniz öncesinde biz gerçekleştiriyoruz.

Yurt dışında eğitim almanızı sağlayarak elde edeceğiniz diploma ile ülkemizde en çok aranan personel olmanıza yardımcı oluyoruz. Danışmanlarımızın tamamı bu konularda deneyimli olup eğitim öncesi, eğitim süresi ve eğitim sonrasında daima yanınızda olmaktadır. Kariyerinizi şimdiden yönlendirmek ve hedefleriniz doğrultusunda en doğru adımı atmak istiyorsanız bizi istediğiniz zaman arayarak danışmanlarımız ile kariyer planlarınızı yapabilirsiniz.

Adım Adım Yurt Dışında Eğitim:

Adım 1: Ön Görüşmeler ve Danışmanlık: 

Danışmanlarımız profesyonelce , öğrencinin eğitim durumu, dil (Lisan) seviyesi, ihtiyaçları ve kariyer hedeflerine göre öğrenci analizi yapmaktadırlar. 

Öğrencinin dil, yaz okulu, sertifika, üniversite lisans eğitimi , yüksek lisans, master, doktora vs programların hangisine uygun olduğu tespit edilir.

Eğitim alınmak istenen vize koşulları değerlendirilir ve öğrencinin vize analizi yapılır.

Öğrencinin bütçe analizi yapılır, ihtiyaç ve bütçesine en uygun program seçilir. Bazı programlar için özel indirim olanaklarından öğrencinin yararlanıp yararlanamayacağı tespit edilir.

Öğrencinin dil, sertifika, lisans, yüksek lisans programlarına ne zaman başlayabileceği vize, mali durum, öğrencinin durumu, üniversitelerin kabul kriterlerine göre tespit edilir. Üniversite lisans, ve yüksek lisans başvurusu yapan öğrencilerin not ortalaması, referansları, sınav sonuçları veya sınav günleri tespit edilir.

Adım 2 : Karar aşaması :

İlk görüşmelerde elde edilen veriler ışığında üniversiteler ve programlar üzerinde karşılaştırmalı analizler yapılır. En uygun olanları listelenir.

Üniversitelerin internet siteleri ve broşürler incelenir, gerekirse bazı ayrıntılar için Üniversiteler ile hemen irtibata geçilir bilgiler alınır ve çok kapsamlı ve son değerlendirme sonucu öğrenciye en uygun Üniversite birlikte karar verilir. 

(Üniversite Lisans, Yüksek Lisans, Rusça Kursu için bir kaç farklı Üniversiteye başvuru yapılabilir ) ve kursun detayları, maliyetleri tespit edilir. Seçilecek olan programın maliyetleri tek tek yazılarak net rakamlar ortya çıkarılır.

Adım 3 : Kayıt Aşaması :

Profesyonel Danışmanlarımızın desteği ile anlaşmalı olduğumuz Üniversitelerce hazırlanmış ve tarafımıza gönderilmiş olan Öğrenci Eğitim Vize başvuru formları istenilen şekilde tamamlanıp ; Belarus Tarafı Profesyonel ekibimize iletilir. Başvuru formunun eksiksiz, hatasız ve anlaşılır şekilde doldurulması çok önemlidir.

Adım 4 : Gidiş İçin Son Kontroller :

Konaklaması aile yanında veya Öğrenci Yurdunda olcaklar mutlaka gidişten 1 gün önce aileye telefon ie varış saatlerini bildirilmelidir. 

Valizlerin hazırlığı, Valiz kilo kurallarına uygunluk yanınızda götürmeniz gereken eşyalar ve götürmemeniz gerekenler nelerdir?

Dış hatlar uçuşu için; hareket saatinden en az 2 saat önce havalimanında olunuz. Online Check İn işlemi yaparsanız dilediğiniz koltuğu seçebilirsiniz. Danışmanlarımız bu konuda yardımcı olmaktadırlar. 

Ülkeye girdiğinizde Gümrük girişinde pasaport kontrolü yapılır ve size niçin geldiğiniz ve ne kadar süre kalacağınıza dair sorular sorulabilir. Mutlaka Goobye Pack yanınızda olsun ve istenildiği takdirde evraklarınızı gösteriniz. 

2 saat 20 dakikalık İstanbul - Minsk seferi sonunda Belarus Cumhuriyeti Minsk Uluslar Arası Havalimanına vardığınızda; Pasaport kotrolü sonrasında çıkışta sizi karşılayacak olan Profesyonel Belarus Ofisi yetkili iş arkadaşımız Oya Hanım karşılayacak ; akabinde Rusça Kursu süresince sürekli danışmanlık hizmeti desteğini sürdürmekle yükümlüdür.

Minsk Rusça Kursu ve Üniversite eğitimi adına danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Minsk Rusça Kursu süreleri program gereğince en az 1 ay, en fazla ise 10 ay süreli olarak organize edilmektedir. 

Hizmet verdiğimiz alanlar:

  • Rusça Hazırlık Eğitimi 
  • Yüksek Lisans
  • Master - Doktora Programları 
  • Minsk Rusça Kursu

                                                                                  Misyonumuz

Minsk Rusça Kursu olarak Beyaz Rusya´da eğitim alanında hizmet ve yenilikler üreterek ve öğrencilere eğitim alanında ki sorunlara çözüm bulmak.

Minsk Rusça Kursu hedef kitlesi : Beyaz Rusya´da üniversite eğitimi ve Minsk Rusça Kursu programına katılmak isteyen öğrencilerdir. 

Minsk Rusça Kursu ana faaliyet alanı : Beyaz Rusya´da eğitim - öğretimle alakalı güncel gelişmeleri derleyip öğrencilerimize aktararak en iyi şekilde danışmanlık hizmeti vermek.

Minsk Rusça Kursu varlık gerekçesi : Company Sevindik, her zaman değişimlere adapte olabilen, sürekli olarak kendini yenileyebilen ileri teknolojiye aşina ve bakış zenginliğine sahip ekip halinde çalışabilen bir kurumdur.