TR: +90 534 728 99 99
BY: +375 25 925 08 86

Minsk Rusça Kursu

Minsk Rusça Kursu

                                                               Minsk Rusça Kursu

Rusça Öğrenmenin Avantajları:

Yabancı dil öğrenmek küreselleşen dünyada çok önemlidir. Bu nedenle, herkesin, özellikle de gençlerimizin yabancı dil öğrenmesi yerinde olur. Ancak dil seçimleri yaparken geçerli olan yabancı dilleri öğrenmek gerekir. Rusça, ülkenin ülkemize komşu olması, turizm, ticaret ve sanayi ile siyaset noktasında ilişkilerimizin yoğun olması, dünya genelinde etkin bir ülke olması bakımından gerçekten geçerli bir dildir. Rusça dilini bilen gençlerimiz bu ülke ile bağlantılı birçok alanda çalışabilir. Kurumumuz gibi güvenilir firmaların aracılığı ile Rusçayı güvenli ve doğru şekilde öğrenebilirsiniz.

Minsk'te Rusça Eğitimi:

Bir dili yerinde, yani konuşulduğu ülkede öğrenmek kesinlikle en sağlıklı olandır. Turizm ve eğitim firmamız olarak sizlere bu dilin en doğru konuşulduğu ülke ve şehirlerden birinde, son derece ekonomik, güvenli ve uygun şartlarda Beyaz Rusya, Minsk'te eğitim şansını, Minsk Rusça Kursu ile sağlamaktayız. Belarus suç oranı son derece düşük, temiz, eğitim oranı yüksek, medeni, kibar insanların yaşadığı bir ülkedir. Bu ülke kültürlü ve medeni yapısı ile yabancı öğrencileri de kucaklar. Dil eğitimini, hiç yabancılık çekmeyeceğiniz ve rahat edeceğiniz bir ülkede alabileceksiniz. Minsk ise ülkenin kesinlikle en gelişmiş kentidir. Uluslararası anlamda kalitesi kabul edilen eğitim kurumlarında dil eğitiminizi alacak, yine uluslararası anlamda geçerli sertifikalarınızı elde edeceksiniz.

 

Öğrencilerimiz için çeşitli Minsk Rusça kursu paketlerimiz bulunmaktadır. Bunlar, smart, standart, plus ve full olarak sınıflandırılmaktadır. Paketler hakkında bilgi almak için sitemizden yararlanabilirsiniz. Paketlerimiz, donanımlı eğitmenler eşliğinde, yoğun programlı bir dil eğitimi sunmaktadır. Ayrıca, öğrencilerimizin şehir ve ülke hakkında bilgi edinmesi ve sosyalleşmesi noktasında sosyal akitivite programlarına da yer verilmektedir.

Firmamız, yılların deneyimi ile sizlere Minsk Rusça kursu ve eğitimi konusunda en donanımlı hizmeti sağlamaktadır. Kurs paketlerimiz kapsamında, çift yönlü uçak bileti, konaklama, havaalanında öğrencilerimizin karşılanması ve transfer işlemleri, ülkeye giriş çıkışlar ve vize işlemleri, öğrencilerimizin oturma izinlerinin alınması, sigorta işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Eğitimlerimiz haftada beş gün olacak şekilde, bir okul formatında yapılmaktadır. Geçerli sertifikanızla, hayalini kurduğunuz Rusça eğitimini en mükemmel şekilde alacaksınız. Yurtdışı eğitim programlarımız hakkında bilgi almak için sitemizden ve çağrı merkezlerimizden yararlanabilirsiniz.

Minsk Rusça Kursu size bu imkanı sağlıyor. Farklı dil bilgisi yapısı ile en zor öğrenilen diller arasında yer alan Rusçayı kurumumuza başvurarak daha hızlı ve kolay bir şekilde yerinde öğrenebilirsiniz.

Neden Minsk Rusça Kursu Neden Beyaz Rusya'da Rusça öğrenmeliyim?

Ülkemizde Rusçayı İngilizce kadar iyi bilen ve hakim olan kitle oldukça azdır. Rusça; zor bir dil olması ve pratik yapma şansını veren kurumların da az veya yetersiz olması sebebiyle de ülkemizde gideceğiniz herhangi bir dil kursunda Rusça öğrenilmesi ne yazık ki pek mümkün olmamaktadır.

Rusça ancak Rusçanın konuşulduğu bir ülkede eğitim almak ve pratik yapmakla mümkün olmaktadır. Bu yüzden kurumumuz Rusça öğrenmek isteyen herkese Rusçayı yerinde yani Minsk'de öğrenme imkanı sunmaktadır.

Bilindiği gibi turizm ve ticaret ile ilgilenen herkesin Rusça bilmesi artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Ülkemize gelen Rus turist sayısının fazla olması ve ticarette de kurulan resmi ilişkiler gereği Rusça öğrenmek isteyen herkes, bu fırsattan faydalanabilir.

Kurumumuzu ziyaret eden kişilere öncelik olarak ön görüşme ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Profesyonel danışmanlarımız eşliğinde öğrencinin eğitim durumu, kariyer hedefleri gibi konularda görüşme yapılır.

Daha sonra kişinin, hizmetlerimiz arasından dil, yaz okulu, sertifika, üniversite lisans eğitimi , yüksek lisans, master ve doktora gibi programlara uygunluğu tespit edilir. Hedef tespitinin ardından, vize ve bütçe analizi yapılarak, en uygun program tercih edilir. Daha sonra da kurumumuza başvuran kişiye ihtiyacı olan broşür ve değerlendirmeler verilir ve karar aşamasından sonra kayıt işlemi gerçekleştirilir. Minsk Rusça Kursu olarak verdiğimiz hizmetler arasında;

  • Rusça Hazırlık Eğitimi
  • Yüksek Lisans
  • Üniversite (Lisans Eğitimi) Tüm Bölümler
  • Master - Doktora Programları
  • Minsk Rusça Kursu bulunmaktadır.

    Kurumumuzdan Minsk Rusça Kursu eğitimimiz en az 1 aylık, en fazla ise 10 aylık olarak verilmektedir. Ülkemizde bulunan Rusça Kursu eğitim veren kurumlarda bundan çok daha uzun süreli eğitim alsanız bile, tam anlamıyla öğrenmeniz mümkün olmamaktadır. Unutmamalıdır ki, yabancı dil en iyi yerinde öğrenilmektedir, hele Rusça gibi zor bir dil ancak yerinde öğrenilebilir. Bilgi almak ve başvurularınızı gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken kurumumuzu ziyaret etmek ve irtibat kurmak!