TR: +90 534 728 99 99
BY: +375 44 724 99 99

Minsk Rusça Kursu

Minsk Rusça Kursu / Company Sevindik

Ogün Sevindik / 534 728 99 99

Beyaz Rusya Cumhuriyetinin Başkenti Minsk'de Rusça öğrenmek ister misiniz?

Minsk Rusça Kursu size bu imkanı sağlıyor. Farklı dil bilgisi yapısı ile en zor öğrenilen diller arasında yer alan Rusçayı kurumumuza başvurarak daha hızlı ve kolay bir şekilde yerinde öğrenebilirsiniz.

Neden Minsk Rusça Kursu Neden Beyaz Rusya'da Rusça öğrenmeliyim?

Ülkemizde Rusçayı İngilizce kadar iyi bilen ve hakim olan kitle oldukça azdır. Rusça; zor bir dil olması ve pratik yapma şansını veren kurumların da az veya yetersiz olması sebebiyle de ülkemizde gideceğiniz herhangi bir dil kursunda Rusça öğrenilmesi ne yazık ki pek mümkün olmamaktadır.

Rusça ancak Rusçanın konuşulduğu bir ülkede eğitim almak ve pratik yapmakla mümkün olmaktadır. Bu yüzden kurumumuz Rusça öğrenmek isteyen herkese Rusçayı yerinde yani Minsk'de öğrenme imkanı sunmaktadır.

Bilindiği gibi turizm ve ticaret ile ilgilenen herkesin Rusça bilmesi artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Ülkemize gelen Rus turist sayısının fazla olması ve ticarette de kurulan resmi ilişkiler gereği Rusça öğrenmek isteyen herkes, bu fırsattan faydalanabilir.

Kurumumuzu ziyaret eden kişilere öncelik olarak ön görüşme ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Profesyonel danışmanlarımız eşliğinde öğrencinin eğitim durumu, kariyer hedefleri gibi konularda görüşme yapılır.

Daha sonra kişinin, hizmetlerimiz arasından dil, yaz okulu, sertifika, üniversite lisans eğitimi , yüksek lisans, master ve doktora gibi programlara uygunluğu tespit edilir. Hedef tespitinin ardından, vize ve bütçe analizi yapılarak, en uygun program tercih edilir. Daha sonra da kurumumuza başvuran kişiye ihtiyacı olan broşür ve değerlendirmeler verilir ve karar aşamasından sonra kayıt işlemi gerçekleştirilir. Minsk Rusça Kursu olarak verdiğimiz hizmetler arasında;

  • Rusça Hazırlık Eğitimi
  • Yüksek Lisans
  • Üniversite (Lisans Eğitimi) Tüm Bölümler
  • Master - Doktora Programları
  • Minsk Rusça Kursu bulunmaktadır.

    Kurumumuzdan Minsk Rusça Kursu eğitimimiz en az 1 aylık, en fazla ise 10 aylık olarak verilmektedir. Ülkemizde bulunan Rusça Kursu eğitim veren kurumlarda bundan çok daha uzun süreli eğitim alsanız bile, tam anlamıyla öğrenmeniz mümkün olmamaktadır. Unutmamalıdır ki, yabancı dil en iyi yerinde öğrenilmektedir, hele Rusça gibi zor bir dil ancak yerinde öğrenilebilir. Bilgi almak ve başvurularınızı gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken kurumumuzu ziyaret etmek ve irtibat kurmak!

Company Sevindik

Beyaz Rusya Minsk