TR: +90 534 728 99 99
BY: +375 25 925 08 86

Rusça Dil Kursu

                                                                       Rusça Dil Kursu

 

Minsk, Beyaz Rusya'nın başkentidir ve konuşulan resmi dil ise Rusçadır. Dil öğrenimi birçok kişi için oldukça büyük bir öneme sahip. Farklı kültürel özellikleri kavrayabilmek ve tanımak için yeni bir dil öğrenmek eğitimlerde oldukça önemli bir konu olarak ön plana çıkıyor. Firmamız Minsk eğitimin vermiş olduğu yabancı dil eğitimi tüm özellikleri ile birlikte Rusça dil kursu olarak kursiyerlere sunuluyor. Rusça dil kursu ile eğitimin sonunda Rusça dilini konuşur hale gelmenin yanı sıra söyleneni anlama gibi beceriler geliştiriliyor. Rusçayı kısa süre içerisinde öğrenmek ve akıcı bir Rusçaya sahip olmak için Minsk dil kursu tercih edilebilir. Aynı zamanda yurt dışı dil eğitiminin avantajlarından da yararlanmak söz konusu olabiliyor. Minsk Rusça kursu, ana dili Rusça olan öğretmenler aracılığı ile öğretilen bir kurs olmasından dolayı Rusça dil kursu yerinde ve doğru kişiler ile veriliyor.

                                                             Rusça Dil Kursunun Özellikleri Nelerdir?

Sunulan Rusça dil kursunun birbirinden kaliteli özelliklerinin yer almasından dolayı kısa sürede dili anlama ve anlaşılan konulara cevap verme özelliği kazanılıyor. Bu şekilde sunulan kaliteli hizmetlerin temel nedeni eğitimin esnek öğrenme sistemi içerisinde yerine getiriliyor olmasıdır. Aynı zamanda temel Rusçası olan kişilerin ilerin de bu eğitim sayesinde Rusça dilini daha fazla geliştirme imkanlarına sahip olmaları sağlanıyor. Aynı zamanda yeni ve bambaşka bir kültür hakkında önemli bilgiler edinilmesi için de oldukça önemli bir kurs yöntemi olarak ön plana çıkıyor. Temel seviyeden üst seviyelere kadar Rusça dil eğitimi almak mümkün. Aynı zamanda akademik eğitimler öncesinde ya da sırasında Rusça ile ilgili bir eğitim programı söz konusu ise bu dil kursunun akademik eğitimlere de oldukça büyük faydası bulunacaktır.

                                                           Rusça Dil Kursu için Gerekli Olan Şartlar

Sunulan Rusça dil kursu için öncelikle kurs alacak kişiler eğitim gören öğrenciler ilse görmüş oldukları eğitimleri ya da mezun oldukları okulları belgeleyen bir diploma sunmaları gerekiyor. Aynı zamanda devlet hastanelerinden sağlık kurulu raporu ve yolculuk yapabileceğine dair doktor görüşü alınması gerekiyor. Minsk Rusça dil kursu yaz aylarında sadece 3 aylık bir dil eğitimi şeklinde sunuluyor.